(Sisuturundus) HRM-tarkvara – personalitöötaja hea abimees

toolaud
Programm võimaldab salvestada kogu dokumentatsiooni ühte kohta, hallata...

„Kliendid ei tule esimesena. Töötajad tulevad esimesena. Kui hoolitseda oma töötajate eest, siis hoolitsevad nemad klientide eest.” Richard Branson

Mitte kunagi varem pole töösuhete maailm olnud nii kirju kui tänapäeval. Hooajaline töö, töövõtulepingud, projektid ja käsunduslepingud – viise, kuidas ettevõtted oma töö tehtud saavad, on palju. Inimeste valmisolek kolida on suur, mis toob konkurentide hulka ka ettevõtted väljastpoolt riigipiiri. Head personali on raske leida ning veelgi väljakutsuvam hoida ja motiveerida.

Ettevõtte kalleim vara on aga töötajad. Mida aeg edasi, seda rohkem hindavad töötajad palganumbri asemel muid väärtusi ja hüvesid, mida ettevõte oma inimestele pakub. Enam ei piisa ainult materiaalsusest, vaja on midagi enamat. Tahetakse põnevat tööd, inspiratsiooni ja vabadust. Soovitakse head meeskonda ja tunnustust, stabiilsust, aga ka vaheldusrikkust.

 • Kuidas muuta suure kollektiiviga ettevõtetes personalivaldkond võimalikult efektiivseks?
 • Millised on organisatsioonide peamised personalivaldkonna kitsaskohad?
 • Millise tarkvara abil saab kogu personali hästi hallata?

Inimestest on saanud väärtus, mida tuleb hoida ja mis on tugevaks faktoriks kogu ettevõtte arengus. Personali kompetentsi ja oskuste kaardistamine, uute töötajate leidmine, CV-d, tööintervjuud, tagasiside ja kommentaarid, meeldetuletused ning pidev suhtlemine kuuluvad personalijuhtide igapäevaste tööülesannete hulka. Suurfirmad vajavad korralikku programmi, mis võimaldab infot hallata süsteemselt, struktureeritult ja mis on personalijuhtidele suureks toeks.

Columbuse HRM-personalilahendus on spetsiaalselt suurettevõtetele välja töötatud programm, mis võimaldab salvestada kogu dokumentatsioon ühte kohta, hallata kandideerijate andmebaasi, integreerida seda Outlookiga, seadistada meeldetuletusi ja omada täit ülevaadet olemasolevate töötajate pädevusest. Süsteem on üles ehitatud nii, et iga fail on kiiresti leitav ja turvaliselt kaitstud.

Mida pakub HRM-personalilahendus?

 • Töötajate oskuste ja kompetentsi haldamine
 • Kandideerijate CV-de, intervjuude ja tagasiside salvestamine
 • Meeldetuletuste seadistamine
 • Integratsioon Outlookiga, hea ülevaade vahetatud e-kirjadest
 • Kogu personaliinfo salvestamine ühte kohta
 • Turvaline, lihtne ja kiiresti leitav failihaldus
 • Koolitusvajaduste kaardistamine ja selle ajalugu
 • Värbamisprojektide haldus

Columbuse personalivaldkonna konsultant Juta Tasa soovitab personalimoodulit, sest see annab hea võimaluse hoida järge kandidaatide ja töötajatega, salvestada väärtuslik andmebaas, seadistada meeldetuletusi ja omada ülevaadet e-kirjadest. „See muudab personalijuhtide töö oluliselt efektiivsemaks, sest pakub turvalist ja head dokumentide ja info haldamise süsteemi,” ütleb Juta Tasa. „Ettevõtte efektiivsuseks peavad ka tugiteenused olema efektiivsed ning toetama innovatsiooni ja pidevat arengut.”

Olemasoleva andmemahu ebaefektiivne haldamine pidurdab arengut ja innovatsiooni, kuid Columbuse HRM-tarkvara kasutades saab andmed organisatsiooni kasuks tööle panna. Las suur andmemaht muutub teie konkurentsieeliseks!

****

Ootame Teid osa võtma 27. aprillil toimuvast hommikuseminarist „Nutikad personalilahendused”. Mida huvitavat kuuled?

 • Kuidas Inimressursid (Dynamics AX2012 moodul) ning Columbus Palk ja Columbus Pilvepalk aitavad tõhusamalt personalitegevustega hakkama saada.
 • Räägime võimalikest lahendustest, kuidas organisatsioonis värbamist korraldada.
 • Kas pilv saab olla turvaline andmete hoidmise koht või on pilves minu palganumber näha?

Täpsema info ja viite registreerimisele leiad SIIT

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST PUaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Valdkonna töökuulutused