Kodumaine idufirma trügib maailmaturule

Rainer Aunpu
Skillificu asutaja ja tegevjuht Rainer Aunpu

Kohalik talendiotsingumootor Skillific on teinud eduka investeerimiskampaania, muuhulgas tegi idufirmasse investeeringu ka Eesti aukonsul Singapuris.

Tehisintellektile tuginev oskustepõhine talendiotsingumootor Skillific kogus osaluspõhise ühisrahastuse platvormi Fundwise kaudu korraldatud investeerimiskampaania käigus ligi 90 000 eurot. Suurima investeeringu tegi  idufirmasse suurettevõtja ja Eesti aukonsul Singapuris Sonny Aswani.

„Tehisintellekt toob lähiaastatel suuri muutusi enamikku ärivaldkondadesse. Värbamisteenused pole mingi erand ja Skillificu asutajad seavad omamoodi standardi sellele, kuidas asju tulevikus tehakse. Meeskond on kogenud ja väga motiveeritud, mul on neisse usku. Globaalse äri nullist ülesehitamine on suur väljakutse ning nõuab pühendumist ja julgust. Mul on hea meel, et saan anda oma panuse Skillificu edusse,” ütles Aswani. 

„Meil läks tõesti hästi ning täname kõiki oma idee toetajaid ja uusi investoreid. Kindlasti räägib ka see fakt enda eest, et Skillific oli Fundwise’i kõige kiirem startija. Esimene investeering tuli meile juba kaheksa minutiga ja ka lõpuspurt oli muljetavaldav,” lausus Skillificu asutaja ja tegevjuht Rainer Aunpu.

Fundwise’i juht Henri Laupmaa kommenteeris: „Ühtpidi on see üllatuslik, aga teisalt täiesti mõistetav asjade käik, sest Skillific esindab tõeliselt head kombinatsiooni läbimõeldud kampaaniast, tugevast meeskonnast ja paljusid inimesi kõnetavast teenusest.”

Pärast edukat ühisrahastuse kampaaniat sai Skillific edasi ka Prototroni 20 parima idee hulka. Prototron toetab ettevõtjaid rahaliselt esimese töötava tootenäidise ehk prototüübi väljatöötamisel.

* Skillific leiab kõikvõimalikest allikatest üles ja valib välja tööandja vajadustega kõige paremini sobivad kandidaadid ning aitab muuta töötajate otsimise palju kiiremaks ja lihtsamaks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Valdkonna töökuulutused