Tele2 on tänase väljas töötamise päeva kohe suurelt ette võtnud. Vaata järele, kuidas 100 inimest on oma töövoo õue kolinud!
Suurfirma kolis kogu kontori õue
  • Foto: Helena Evert, Tele2 Eesti personalidirektor
Täna, 27. mail toimub selleaastane väljas töötamise päev. Seda tähistavad paljud firmad – moodsad ajad ju!
 Tele2 kolis täna kell 12 pea kogu kontori välja muruplatsile (kesklinnas Jõe tn 2 hoovis): parkimisplatsi asemele rulliti muru ja rajatakse pop-up-kontor, mis sisaldab kõiki tavakontori elemente, ja sada inimest teeb reaalselt päevatööd. Väljas on lauad-toolid, printerid, kohvimasinad, taimed ja nõupidamisteruumid, meelelahutuseks pinks, koroona ja minigolf. Tööle tuldi rattaga ja kaasa võeti ka lemmikloomad.
  • Foto: Helena Evert, Tele2 Eesti personalidirektor

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele