Veel on võimalus kandideerida Eesti parimaks ettevõtteks!

Reageeri kiiresti ja osale parima ettevõtte konkursil!
Reageeri kiiresti ja osale parima ettevõtte konkursil!

Veel on ettevõtetel võimalik kandideerida Eesti suurimal ettevõtluskonkursil, kus selgitakse välja tublimad ettevõtted erinevates kategooriates ja valitakse Aasta Ettevõte 2016. Parimaid ettevõtteid tunnustatakse pidulikul auhinnagalal, mis tänavu toimub 13. oktoobril!

Ettevõtluskonkurss hõlmab endas kahte konkurssi:

  1. Konkurentsivõime edetabelit korraldab Eesti Kaubandus-Tööstuskoda. Selle konkursi raames koostatakse ettevõtete üldine konkurentsivõime paremusjärjestus ettevõtete majandusnäitajate põhjal. Lisaks valdkondlike edetabelite koostamisele selgitatakse parimad välja nii suurettevõtete, kesk- ja väikeettevõtete kui ka mikroettevõtete arvestuses. Konkursi metoodika on välja töötatud Eesti Konjunktuurinstituudi majandusteadlaste poolt. Kandideerimise tähtaeg on 1. juuli.
  2. Ettevõtluse Auhinda annab välja EAS. Selle konkursi raames selgitatakse välja riigile enim kasu toonud ettevõtted viies valdkonnas: aasta uuendaja, aasta välisinvestor, aasta disainirakendaja, aasta piirkonna ettevõte ja aasta eksportöör.Koostöös valdkonna asjatundjatega valitakse igas kategoorias välja kolm kõige märkimisväärsemat ettevõtet, kelle seast valib esinduslik þürii välja iga kategooria võitja. Kandideerimise tähtaeg on 31. juuli.

„Konkurentsivõime edetabelis osalemine ei nõua paljut, kuid annab võimaluse võrrelda end teiste valdkonnas tegutsevate ettevõtetega,” ütles kaubandus-tööstuskoja peadirektor Mait Palts. Ta selgitas, et majandusanalüütikud võrdlevad kandideerinud ettevõtte tulemusi ühtse ja maailmas tunnustatud metoodika alusel. Ettevõtja ülesandeks on vaid sisestada mõned näitajad majandusaasta aruandest veebivormi. „Tänaseks on konkursile registreerunud juba üle 400 ettevõtte, mida on rohkem kui eelmisel aastal kokku. Teistel on jäänud veel vaid paar päeva selle võimaluse kasutamiseks, mistõttu soovitan tegutseda kiiresti,” innustas Palts.

EASi juhatuse liikme Indrek Kaju sõnul on Ettevõtluse Auhinna näol tegu suurima riigi poolse tunnustusega Eesti ettevõtetele. „Eestis on palju ettevõtteid, mis on oma tegevusega paljudele tubliks eeskujuks ja suunanäitajaks. Usun, et meie ettevõtluse edulugude jätkuv tunnustamine on oluline, pakkudes konkursil osalevatele ettevõtetele lisamotivatsiooni ja tähelepanu ning inspireerides läbi oma edukuse ka teisi ettevõtteid,” lisas Kaju.

Ettevõtluskonkursi peamiseks eesmärgiks on edendada ettevõtlikkust ning tunnustada parimaid Eesti ettevõtteid, keda ka teistele eeskujuks seada. Tegu on suurima konkursiga, mis toimub era- ja avaliku sektori koostöös.

Kõiki ettevõtteid oodatakse endast märku andma ja kandideerima veebilehel www.ettevotluskonkurss.ee.

 

Lisainfo:

EAS

Marion Raudsepp

Koordinaator

Ettevõtluse ja ekspordi keskus

+372 6279 520

 

Kaubandus-tööstuskoda

Moonika Kukk

turundusdirektor

5698 0744

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Valdkonna töökuulutused

Puidukoda otsib PERSONALIJUHTI

Puidukoda OÜ

01. märts 2018