Nüüd sa näed mind ehk mustkunst GoWorkaBiti moodi

keikarlson
Kei Karlson, GoWorkaBiti kaasasutaja ja müügijuht

Kas mäletate oma viimast poeskäiku? Mida te enda ümber nägite, keda märkasite ja mida mõtlesite? Mina enda oma mäletan: see oli ühes Tartu Konsumis, kuhu ma üldiselt ei satu, sest see ei jää mulle tee peale. Ma kõndisin sellest kiiresti läbi nagu ikka, ladusin korvi täis, kuulasin terve aja Spotifyst muusikat, vahetasin lastega WhatsAppis paar sõnumit ja võtsin ainult korraks klapid peast, et kassas viisakas olla ja kuulata, mida minult küsitakse.

Ma hakkasin selle peale mõtlema pärast seda, kui tähistasime GoWorkaBitis rahvusvahelist tööampsu päeva oma tiimiga eri ettevõtetes tööampse tehes.

Meie arendaja Siim, kes oli Prismas kala pakkimas ja teenindussaalis abiks, ütles, et ta ei ole kunagi märganud, et Prismas töötab nii palju inimesi teenindussaalis. Paigutavad kaupa, koristavad, abistavad klientidel asju kiiremini üles leida jne. Kümned inimesed, keda ta märkas alles siis, kui oli ise üks neist. Alates eilsest ta märkab neid.

GoWorkaBiti tehnoloogiajuht Ethel oli tööampsul Omnivas. Tema jaoks tegid selle kogemuse kõige vahvamaks inimesed, kes seal töötasid, ja muidugi ka teadmine, mis tema kirjade ja pakkidega enne juhtub, kui need temani jõuavad. Etheli sõnul ei olnud ta kordagi mõelnud pakki saades, kes on need inimesed, kes peavad välja mõtlema, kuidas nt tema erisuurusega pakk tema koduaadressile toimetada. Kes sellele sildid kleebib ja kes selle õigesse kohta toimetab? Nüüd ta teab, kes need on.

Ma tegelikult olen ju märganud (näinud) kunagi kõiki teenindajaid ja inimesi, kes poes töötavad. See oli paar aastat tagasi, kui ma ise Comarketis tööampsu tegin. Pärast seda nägin neid inimesi mitu kuud hoopis teise pilguga, kuid siis kadus see võime kuhugi ära – ma tahaks isegi kirjutada supervõime, sest tundub, et selle erakordse oskuse annab teatud ajaks üks tööamps.

Eestis korraldatakse kampaaniat „Kiida teenindajat” – ma ausalt öeldes kahtlen, kas see töötab sama hästi, kui olla ise üks päev nende inimestega koos seda sama tööd tegemas. Pärast rahvusvahelist tööampsu päeva ja proovides kõik erinevaid teenindusega seotud töid, tahame meie igatahes kiita kõiki teenindajaid ja öelda, et nüüd me näeme teid. Te olete suurepärased!

Allikas: GoWorkaBit

Osale arutelus

  • Kei Karlson, GoWorkaBiti kaasasutaja ja müügijuht

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Valdkonna töökuulutused

FINANTSVALDKONNA ETTEVÕTE ootab oma meeskonda kogenud PERSONALIJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

22. oktoober 2018