IT-ettevõte CGI pälvis üheksas riigis tiitli parim tööandja 2017

touks

CGI valiti parimaks tööandjaks Belgias, Kanadas, Soomes, Prantsusmaal, Saksamaal, Indias, Hollandis, Rootsis ja Ühendkuningriikides. Tunnustuse andis globaalne Top Employers Institute, tehes valiku töötajate põhjaliku küsitlemise ja analüüsi alusel.

„CGI on Kanada kapitalil põhinev ettevõte, mis tähendab seda, et kõikides riikides, kus on CGI esindatud, lähtutakse Kanada töökultuurist,” sõnas CGI Eesti värbamisspetsialist Mare Palvari. „Top Employers Institute hindas selliseid kriteeriume nagu näiteks personali planeerimine, uute töötajate vastuvõtmine, õppimine ja arenemisvõimalused, ettevõttesisesed karjäärivõimalused, tulemusjuhtimine ning ettevõttes pakutavad hüved. CGI Eestis käib töö täpselt samadel põhimõtetel nagu teistes CGI-des üle maailma.”

„IT-ettevõtete seas on tänapäeval konkurents väga tihe,” märkis Palvari. „Tööandja peab olema paindlik ja kohandama ennast vastavalt sellele, missugune on tema ettevõttesse tööle pürgiv sihtrühm. Kuna IT- sektoris on tegemist nõutud erialaspetsialistidega, siis tuleb tööandjal  kohandada ennast ka vastavalt indiviidile. Siiani oleme leidnud alati mõlemale poolele sobiva lahenduse – selline paindlikkus teebki tööandjast hea tööandja. Seda, et ka meie Eesti töötajad peavad CGI-d heaks tööandjaks, näitab igal aastal mõõdetav töötajate rahuloluindeks – tänavu oli see 8,51 kümnest.”

„Meie töötajaskonna võib enamikus klassifitseerida Y- ja Z-põlvkonda, keda motiveerivad ka muud väärtused peale igakuise töötasu. Eelkõige hinnatakse võimalust osaleda tõeliselt olulistes ja globaalsetes projektides, kuid samuti paindlikku töögraafikut ja nii-öelda kodukontori võimalust, mille vastu  ei ole tööandjal üldjuhul midagi – peamine on, et töö oleks tulemuslik. Noortele on tähtis samuti see, et tööandja hindaks tervislikke eluviise, hüvitaks näiteks spordiklubi kulud ja massaaži,” rääkis Mare Palvari.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Valdkonna töökuulutused

MAXIMA otsib PERSONALIDIREKTORIT

Fontes PMP OÜ

23. juuli 2018