Personalitöö aastakonverents 2018 + GALERII + VIDEO!

fotovideo

14. veebruaril toimus Tallinnas Mustamäe Apollos taas sõbrapäevahõnguline Personalitöö aastakonverents 2018 alapealkirjaga „Dr Personalijuhi retseptikogu”. Siinkohal põgus ülevaade toimunust ja lisaks väike pildiline meenutus põnevast päevast!

Inimestega tööd tehes tuleb sageli ette, et personalijuht peab asuma küll psühholoogi, küll nõustaja, küll läbirääkija või perearsti rolli. Kust aga võtta vajalikud teadmised, kuidas mingis olukorras toimida? Appi tuli Dr Personalijuht, kes jagas konverentsipäeval väärt retsepte, mis aitavad lahendada nii mõnegi personalitöös ette tuleva probleemi. 

Konverentsil astusid dr Personalijuhi rollis üles paljud oma ala spetsialistid ja kõneldi nii rõõmsatel, tõsistel kui ka päris rasketel teemadel. Sõbrapäevale omaselt soe ja avatud õhkkond lõi soodsa pinnase nii mõnegi lennuka arutelu tekkeks ja puudu ei olnud ka spontaansetest naerupahvakutest.

Columbus Eesti tegevjuhi Ivo Suursoo avaettekandega teemal „Kuidas personalijuhina juhile kohale jõuda” võid tutvuda SIIN. Samuti tegid Personaliuudised kokkuvõtte Äripäeva peadirektor Igor Rõtovi soovitustest, kuidas tulla toime töötajate üha kasvavate palganõudmistega.

Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse majandus- ja võlanõustaja Heete Simm jagas nõuandeid, kuidas aidata võlgades töötajaid, psühhiaater Jüri Ennet andis näpunäiteid, kuidas tulla toime vaimse häirega töötajaga, ning GoWorkaBiti asutaja ja turundusjuht Kei Karlson rääkis põhimõtetest, MIKS ettevõttes midagi tehakse.

Konverentsi kolmes vestlusringis kõneldi värbamisest, läbipõlemisest ja välisspetsialistide elamislubadega seonduvast ning päevale panid humoorika punkti venetsueelatar Maria Lasprilla ja mehhiklane Leonardo Ortega, kes kirjeldasid vaata et stand-up’i vormis värvikalt oma sisseelamist Eestisse. Nii mõndagi ettekannet saab edaspidi kuulata Äripäeva raadio saates „Töö ja palk”, mille järgmine eetrikord on juba 28. veebruaril.

Aasta pärast näeme!

Galerii

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Valdkonna töökuulutused

LENNUTA MEID ORBIIDILE. Otsime TURUNDUSSPETSIALISTI

Porto Franco OÜ

25. juuni 2018