Saade „Töö ja palk” võtab luubi alla diferentseeritud tasustamise

toojapalk
Pro Konsultatsioonide juht ja juhtimiskonsultant Mait Raava ning Palgainfo...

Tänases Äripäeva raadio saates „Töö ja palk” tuleb juttu sellest, milliste vahenditega hinnata, hoida ja motiveerida oma staare ehk võtmetöötajaid.

Stuudios on külas Pro Konsultatsioonide juht ja juhtimiskonsultant Mait Raava ning Palgainfo Agentuuri juht ja asutaja Kadri Seeder.

Arutleme tulemustasude teemal ning vastuse leiavad küsimused kas ja millal eelistada kompetentsustasu tulemustasule, kas maksta meeskonna või individuaalset tulemustasu, kas palganumber peaks olema avalik ning kas oleks otstarbekas maksta oma staartöötajatele püsivalt kõrgemat töötasu. Samuti uurime, kui suur on Eestis palgalõhe tippjuhtide ja teiste töötajate vahel.

Saade on eetris täna, 23. mail kell 13.00-14.00 Äripäeva raadio sagedusel 92,4 MHz ning on järelkuulatav ka podcastina Äripäeva raadios ja leitav Personaliuudised.ee lehel rubriigi Podcastid” all. Samas kohas on võimalik kuulata ka varasemaid saateid.

Saadet juhib Personaliuudiste juht Helen Kõrgesaar.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Valdkonna töökuulutused

LENNUTA MEID ORBIIDILE. Otsime TURUNDUSSPETSIALISTI

Porto Franco OÜ

25. juuni 2018