Elisa välikontor naaseb: tule tööta värskes õhus!

Woman outdoors sitting on grass with laptop (selective focus)
Woman outdoors sitting on grass with laptop (selective focus)

Uudsete tööviiside ja kaugtöö eestvedaja Elisa kutsub täna Ülemiste City kogukonnapäeval kõiki linlasi taaskord välikontorisse värske õhu kätte töötama.

Tänavune soe ja päikesepaisteline Eesti suvi on harv nähtus, mille üle iga aasta rõõmustada ei saa. Suviste ilmade nautimiseks ja halli kontorinädala murdmise nimel kutsume kõiki töökaid inimesi veetma tänast tööpäeva Elisa välikontoris Ülemiste City kogukonnapäeval.

Elisa personalijuht Kaija Teemägi sõnab, et välikontori korraldamine annab inimestele võimaluse proovida, kuidas on tööd teha asukohast sõltumatult. „Tänavu on meil plaanis teha kokku neli välikontorit üle Tallinna, et võimalikult palju erinevaid ettevõtteid ja töötajaid saaks positiivse kaugtöö kogemuse.“

Elisa on erinevaid uudsete tööviiside meetodeid kasutusele võtnud juba mitmeid, alustades kaugtöö kuni lõpetades ajatöö erinevate vormideni, nagu näiteks kuuetunnised tööpäevad esindustes ning neljapäevased töönädalad telemüügis. „Kui alustasime kaugtöö juurutamisega Elisas, saime üksjagu tagasisidet teistelt ettevõtetelt, et see on töötajaid vägagi motiveeriv ja vahva võimalus, kuid meil seda kahjuks teha ei saa,“ räägib Kaija Teemägi. „Oleme ka siin Eesti turul jätkuvalt eestvedaja rollis, sest alati saab pilti vaadata laiemalt. Kui pole võimalik teha kaugtööd, on võimalik teha ajatööd ning nii olemegi vastavalt töö iseloomule töömetoodikasse sisse toonud ka lühema tööpäeva või töönädala võimalused.“

Elisa välikontor on varustatud kiire mobiilse interneti ja tasuta kohviga ning on avatud kõigile töökatele linlastele kella 9-15.00 Ülemiste City linnakus rohelisel muruplatsil. Kogukonnapäeva puhul on kohal erinevad toitlustajad ja ettevõtted nagu Peugeot, Maksu- ja Tolliamet ja World Cleanup Day.

Elisa pop-up välikontorites saab töötada veel juulis ja augustis Tallinna eri paigus.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Valdkonna töökuulutused

VÄRVIKESKUSTE GRUPP OÜ kutsub kontserni juhtkonda HR PARTNERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. august 2018