"Töö ja palk" keskendub võtmetöötajaile

Irene Metsis, Maria Kütt, Ülle Matt ja Mait Raava "Palga Päeva" vestlusringis.
Irene Metsis, Maria Kütt, Ülle Matt ja Mait Raava "Palga Päeva" vestlusringis.

Tänane saade "Töö ja palk" toob kuulajani meenutuse "Palga Päeva" konverentsi staaride-teemalisest vestlusringist.

Vestlusringis arutlesid Ülle Matt (Swedbank), Maria Kütt (Coca-Cola HBC), Irene Metsis (G4S Eesti), Agu Vahur (CV-Online) ja Gerli Jõgi (EAS) selle üle, kes on üldse staarid, kuidas tuleks tasustada ja motiveerida neid töötajaid, kes ettevõtte seisukohast toovad kõige väärtuslikumad tulemused, kuidas kommunikeerida tasu erinevust teistele töötajatele, kuidas garanteerida, et erikohtlemise välja teeninud noored ja andekad töötajad n-ö primadonnastuvad, st nad hakkavadki pidama end organisatsioonist ülalpool seisvateks tegijateks jne.

Vestlusringi juhtis Pro Konsultatsioonide juht ja konsultant Mait Raava ning selle põhjal valminud Äripäeva raadio saadet "Töö ja palk" saad kuulata täna kell 13.00 Äripäeva raadio sagedusel 92,4 MHz või hiljem podcast'ina SIIN.

Gerli Jõgi, Agu Vahur ja Irene Metsis arutlemas staaride teemal.
Gerli Jõgi, Agu Vahur ja Irene Metsis arutlemas staaride teemal.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Valdkonna töökuulutused