Parim töötervisega tegeleja on Rimi!

31. oktoobril toimus Kultuurikatlas Töötervise EXEX Otsustajafoorum, kus Rimi pärjati 13 nominendi hulgast töötervise aastaauhinnaga.

„Valisime Rimi selle aasta töötervise aastaauhinna vääriliseks, kuna Rimi pööras tähelepanu kõigile oma töötajatele üle Eesti, alates kontoritöötajatest kuni müüja-kassapidajateni,” lausus žüriiliige Confido erameditsiinikeskuse juht Kadi Lambot. „Rimi lähenemine on mitmekülgne ja organiseeritud, tähelepanu pööratakse nii teadlikkuse tõstmisele regulaarsetes terviseloengutes kui ka füüsilisele aktiivsusele, kus kontoris viiakse läbi võimlemispause ning kaupluse töötajaile tehakse pilatese trenne. Teame, et suurtel mitme asukohaga ettevõtetel on tervise edendamine keerukas, ning hindame Rimi ettevõtlikkust kõrgelt.”

„Oleme viimastel aastatel teinud töötervishoiuvaldkonnas suuri pingutusi, et pakkuda Rimi töötajaile parimaid võimalusi aktiivseks tööeluks,” sõnas Rimi personalijuht Kaire Tero. „Aastate jooksul on muutunud väga palju. Esiteks on juba töötajad ise teadlikumad sellest, kuidas hoida oma tervist töökeskkonnas ja olla füüsiliselt aktiivne. Inimese tervis on otseselt seotud sellega, kui palju ta ennast päeva jooksul liigutab – mida rohkem suudame oma töötajaid eri tegevustesse kaasata, seda tervemad nad on. Tänaseks oleme teinud tervislikke eluviise tutvustavat teavitustööd nii hästi, et kõikidest ühistest tervisepäevadest ja matkadest võetakse aktiivselt osa.”

Kaire Tero toob ühe näitena võimlemispausid kontoritöötajaile, mis oli paras väljakutse, kuna esialgu oli raske kõiki korraga kokku saada. „Kuna kontoritöö on istuv töö sundasendis, siis meie liikumisnõustaja teeb igal hommikul kontoritöötajatele hommikvõimlemist ja käib päeva jooksul läbi kõik toad, pannes töötajad võimlema. Suure kontori tõttu, kus töötab mitusada inimest, ei olnud see alguses lihtne, kuid praegu võimlevad kõik juba tublisti kaasa ja igapäevased võimlemispausid on üks tööpäeva osa. Ilusa ilmaga toimuvad võimlemispausid ka õues.”

„Lisaks töötervise aastaauhinnale tunnustati sel aastal meie tegevusi töötajate suunamisel aktiivse elustiili juurde ka Euroopas – nimelt jõudis Rimi Eesti üleeuroopalisel konkursil #beactive kolme parima hulka,” märkis Kaire Tero.

Töötervise aastaauhinna andsid välja sotsiaalministeerium, tööinspektsiooni portaal Tööelu, Confido eramedistiinikeskus, Viveo Health ning ettevõtte tervisepartner Juno.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Valdkonna töökuulutused