Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

kursiloss
Kursi jahiloss

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Maja peidab endas põnevaid arhitektuurilisi lahendusi, alates graniidist vundamendist ning lõpetades „tiivakeste” topeltakendega ja justkui uudistavate, metsa poole vaatavate vintskappidega. Ainulaadsed on ka maja räästaaluseid kaunistavad puitpitsid ja originaalsed väljaulatuvad sarikaotsad.

Pakume teile erakordset võimalust korraldada üritusi ja puhata majas, kus ajaratas tundub sajand ja enamgi tagasi keeratud olevat. Pakume maitsvaid roogi meeleolukates, algupäraselt renoveeritud saalides, restoranis Zum Mannteuffel, ajaloolises muusika- ja konverentsisaalis ning eksootilises jahisaalis. Seinte, uste ja akende rohked klaasimaalingud valmistas siin kohapeal elades Albert Gulk, kes on tänapäeva üks andekamaid ja omanäolisemaid maalikunstnikke Eestis ning kuulub kunstnike rühmitusse Kursi Koolkond.

Tulge ja nautige ilusat puutumata Vooremaa alguse loodust, Alam-Pedja looduskaitseala on Kursi jahilossist vaid kolme kiviviske kaugusel. Teile pakutakse ka kehakinnituseks hüva rooga ning te ei kahetse, et valisite peatus- ja puhkepaigaks Kursi jahilossi.

Ürituste korraldamiseks on valikus erinevaid saale

  • Kuningsinine saal: peasaal – mahutab kuni 50 külastajat. Sobiv paik seminarideks ja konverentsideks
  • Jahisaal: kaunite klaasimaalingutega privaatne ruum väiksemale seltskonnale. Väga sobilik paik ärilõunaks
  • Ajalooline muusikasaal: hommikusöögisaal ja kohvikuruum
  • Salong: pianiinoga ruum pidulikeks vastuvõttudeks
  • Palkon: meeldiv suvekohvik
  • Vastuvõturuum: klaasimaalingutega vastuvõturuum

 Tule ja korralda oma üritus Krahv Mannteuffeli suvemõisas! (Videotutvustuse leiad SIIT!)

Kliendid meist:

„Nii kaunist keskkonda ei ole Jõgeva maakonnas näinud. Heas atmosfääris veedetud aeg ja maitsev söök andsid suurepärase tunde järgnevateks päevadeks.”

Kalmer Lain
Jõgeva linnapea

* * *

„Suur-suur tänu külalislahkuse eest. Kõik oli suurepärane ja kindlasti tuleme uuesti. Saime siit palju häid mõtteid.”

Justiits- ja siseministrite ja juhtkondade koosolek 08.veebruaril 2011. a
Rein Lang

* * *

„Väga stiilne, hubane, puhas, maitsekas ,superkaunis paik oma kordumatu miljööga. Igas toas oma stiil, teema ja värvid sobivad kokku. Eriline tähelepanek veel – üks maja aga igas toas oma lõhn, mis kutsub juurde.

Öeldakse, et ilu on vaataja silmades, aga selle maja ilu on pärit omaniku südamest. Suur tänu ekskursiooni eest!”

Juha, Velli Mäkinenen
Lapua, Soome

Galerii

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Valdkonna töökuulutused

AZETS INSIGHT otsib särasilmset PERSONALISPETSIALISTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

05. märts 2019