Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Lennusadam
Lennusadam

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Eheda atmosfääri lummuses

Ürituse korraldajana avaneb teil võimalus võõrustada külalisi ehedas veealuses maailmas ajal, mil muuseum on tavakülastajaile suletud. Teie jalgealuseks on merekaart ning kaaslasteks poid ja meremiinid. Teid ümbritsevad allveelaev Lembit ja vanim Eesti vetest leitud laevavrakk. Pea kohal, veepealsel tasandil hõljuvad purjekad ning kõrgustest võib leida ka vesilennuki. Võimalus õhtuse programmi algusesse lisada ringkäik ekspositsioonisaalis muudab sündmuse veelgi meeldejäävamaks.

Võimalusi väikestele ja suurele seltskondadele

Kuigi Lennusadama angaarides on põrandapinda ligi 5000 m2 ning galaõhtusööke saab korraldada kuni 800 ja vastuvõtte kuni 1500 inimesele, ei tasu väiksemate seltskondade puhul end sellest heidutada lasta. Senine kogemus on näidanud, et võrdselt hästi ja mugavalt saab siin end tundma panna nii 300- kui ka 30-inimeselise seltskonna.

Kuni 20 külalist võib viia õhtustama hoopis Lennusadama jahisadamas seisvale jäämurdjale Suur Tõll. Ohvitseride mess jäämurdjal on intiimne ja õdus ning laeva tekil on fantaasia piiriks sõna otseses mõttes vaid taevas või miks ka mitte meresügavus.

Külluslikult mänguruumi fantaasiale

Väikeste detailidega saab ürituse muuta eriliseks ja omapäraseks ka siis, kui otsustate Lennusadamasse tulla juba mitmendat korda. Eelkõige sobivad selleks valgus- ja videolahendused. Lennusadama angaarid on näinud fantastilisi valgusshowsid katusekuplitel ja allveelaev Lembitul.

Erinevatel üritustel on programmi täitnud muuhulgas näiteks õhuakrobaadid, mustkunstnikud, tantsijad või maailmakuulus släkklainer. Ruumi kõrgus ja esinemisvõimalus mitmel tasandil toetavad nii solisti kui ka suurema trupi etteastet. Angaarid sarnanevad oma omadustelt veidi kiriku või katedraaliga, seega kõlavad majas kaunilt näiteks klassikaline muusika ja jazz, instrumentidest keelpillid. Samas on angaarides mänginud ka rokkbändid. Seega on leidlik valgus- ja helitehnik ürituse õnnestumise võtmeisikud.

Kõik algab aga koostööst. Koos kliendi, tehnilise partneri ja cateringiga arutatakse läbi ürituse kontseptsioon ja seejärel visioon sellest, kuidas külalistele õhtu meeldejäävaks teha. Nii paigutatakse plaanile lava ja banketi- või kokteililaudade asukoht, täpsustatakse valguslahendused, otsustatakse õhtune programm ja palju muud. Kuni selleni välja, kas igale lauale asetada küünal, lill või hoopis kõrgustesse ulatuvad õhupallid.

Kontakt: Triin Piip, sündmuste koordinaator, tel. 529 1392, triin.piip@meremuuseum.ee

Galerii

Osale arutelus

  • Triin Piip

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Valdkonna töökuulutused

AZETS INSIGHT otsib särasilmset PERSONALISPETSIALISTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

05. märts 2019