Kui info läheb rändama ...

Ettevõttest lahkub kauaaegne personalijuht. Mõni nädal hiljem selgub, et ta on asunud tööle põhikonkurendi juurde.

Järgnevate kuude jooksul lähevad samasse ettevõttesse tööle juhatuse liikme isiklik sekretär ja mitu paremat müügijuhti, kuna palk olevat parem ja põhipuhkus pikem. Veel mõni aeg hiljem toimuvate arenguvestluste käigus selgub, et endine personalijuht on jõudnud suure osa oma endistest kolleegidest läbi helistada ja on kutsunud neid kõiki kandideerima uue tööandja vabadele töökohtadele.

Kuna ta teab detailideni ka endise tööandja siseelu ja töötajate palgatingimusi töötajate töötulemusi, on tal õnnestunud hulk võtmetöötajaid töökohavahetust kaaluma panna. Juhtkonna tasemel peetaval kriisikoosolekul selgub paraku, et personalijuhi tööleping on ärisaladuste kaitse ja konkurentsikeelu koha pealt küllaltki üldsõnaline ja puudulik.

Siin kirjeldatud olukord pärineb tegelikult elust enesest ja seda juhtub oluliselt tihedamini, kui võiks arvata. Kuidas hoida ära sama olukorra kordumine teie ettevõttes, räägib Risto Rüütel advokaadibüroost Eversheds Sutherland Ots & Co lähemalt juba 13. veebruaril toimuval ärisaladuste teemalisel veebiseminaril. Oma osavõtu saad lunastada SIIN!

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Valdkonna töökuulutused

AZETS INSIGHT otsib särasilmset PERSONALISPETSIALISTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

05. märts 2019