Uudised
Ainult tellijale

Kas töötukassa hüvitise saamine mõjutab töötaja puhkuseraha suurust?

Foto: Pixabay

Lugeja küsimusele töötukassa hüvitise maksmine kohta vastab Tööinspektsiooni peadirektori asetäitja Meeli Miidla-Vanatalu.

Tööandja vähendas töötasu TLS-i § 37 alusel ja töötaja on saanud töötukassalt töötasu hüvitist. Kuidas tuleb sellises olukorras arvestada hiljem puhkusetasu? Kas arvesse läheb ka töötukassa makstud töötasu hüvitise osa? Kas puhkusetasu väheneb selle vähendatud töötasu arvelt?

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • lugeda kõiki lukus lugusid, valdkonna arvamusliidrite artikleid ja intervjuusid
  • ligipääsu põnevatele kogemuslugudele ja palga TOPi artiklitele
  • ülevaate raadiosaadete ja ürituste ettekannete kokkuvõtetest
  • aastatellimuse puhul Personali Praktiku paberväljaande
  • kord nädalas ilmuva personaliuudised.ee uudiskirja
  • Jaga lugu:
    PERSONALIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad personali uudised igal nädalal enda postkasti.

    Personaliuudised.ee toetajad:

    Kai Miller
    Kai MillerPersonaliuudised.ee juhtTel: 5330 5136
    Cätlin Puhkan
    Cätlin PuhkanPersonaliuudised.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700