Autor: Personaliuudised.ee • 29. mai 2023

Jaanika Rannula

Rubriigis "Vali endale coach!" leiad suurepärase ja mitmekülgse valiku tunnustatud ja pädevatest coachidest, keda endale strateegiliseks partneriks kutsuda. Vali targalt!

Kuuluvus ühingusse: ESCÜ, ICF

Tase või diplom: Professional Certified Coach (PCC)

Veeb/sotsiaalmeedia: www.upwise.ee; https://www.linkedin.com/in/jaanika-rannula-01213a123/; https://www.facebook.com/jaanikarannula

E-posti aadress: [email protected]

Kontakttelefon: +372 514 0040

23 aastat on minu fookuses olnud töö inimestega – olgu siis tippjuhi, koolitaja, coach'i või superviisori rollis. Kliendid on usaldanud mind arendama inimesi tippjuhtidest kuni eesliinitöötajateni välja. Ühiselt koos kliendiga töötame välja organisatsiooni strateegilistest eesmärkidest lähtuvaid vajaduspõhiseid arenguprogramme, mis aitavad ellu viia muudatusi ja eesmärke, hoides samal fookuses inimeste vaimset tervist ja rahulolu!

Meeskonna koostöö, organisatsioonikultuur, muudatuste juhtimine, juhtimisstiil ja -kvaliteet, strateegilised eesmärgid, väljakutsed ja nende lahendamine, eneseteadlikkus ja oma mõju uurimine, keerulised tööalased suhted ja tagasisidestamise kunst on mõningad märksõnad, mida ühisel teekonnal fookusesse võtame. Minu peamine fookus on töö juhtide ja nende meeskondadega, kus saame luua suurimat väärtust ja muutusi, ning meeskonna sünergias kehtib reegel 1+1=11.

Töö iseendaga, pidev eneseareng ja oma professionaalse kvaliteedi hoidmine käivad kaasas minu professionaalse identiteediga. Ka coach'ina võivad meie tugevused olla teinekord nõrkusteks ja vastupidi. Seepärast pean lugu 3T-valemist – tasakaal, teadlikkus ja tulemuslikkus! Mida rohkem on meis eneseteadlikkust ja suutlikkust hoida tasakaalu erinevates elus ette tulevates olukordades, seda rohkem on õnnelikke ja tulemuslikke inimesi!

Fakte Jaanika kohta:

* Olen arengupartner organisatsioonidele ja juhtidele, juhtimis- ja meeskonna-coach (PCC, ICF); superviisor (kvaliteeditase 6, ESCÜ) ja juhtimiskoolitaja.

* Mul on magistrikraad strateegilises juhtimises, olen juhendanud üle 1200 tunni coaching'ut ja minu koolitustel on osalenud üle 5000 inimese.

* Olen inspireerivate arengukaartide autor.

* Hindan kõrgelt professionaalsust, väärtustavat pilku, süsteemsust ja lahenduskesksust, terviklikku vaadet ja väärtuspõhist juhtimiskultuuri.

Töökeeled: eesti, vene, inglise

Liitu Personaliuudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Personaliuudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Helen RootsPersonaliuudised.ee juhtTel: 55 988 223
Cätlin PuhkanPersonaliuudised.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700
Mirell SoaseppKonverentside programmijuhtTel: 55 565 456