Autor: Personaliuudised.ee • 30. mai 2023

Kati Lõbu

Rubriigis "Vali endale coach!" leiad suurepärase ja mitmekülgse valiku tunnustatud ja pädevatest coachidest, keda endale strateegiliseks partneriks kutsuda. Vali targalt!

Kuuluvus ühingusse: ESCÜ

Tase või diplom: diplomeeritud coach

Veeb/sotsiaalmeedia: www.lahendustevalem.ee; LinkedIn/Facebook Kati Lõbu

E-posti aadress: [email protected]

Kontakttelefon: +372 521 0054

Inimese ja coach'ina usun arengusse ja väärtustan inimesi. Märkan inimese tugevusi ja tema varjatud võimekusi ja toon need nähtavale, seeläbi saavad muutused võimalikuks.

Õppisin coach'iks ja superviisoriks International Supervision and Coaching Institute 2,5 aasta pikkuses väljaõppes, mis andis mulle oskused ja teadmised tööks meeskondade ja gruppidega.

Kasutan oma töös süsteemset ja lahenduskeskset lähenemist. Juhindun Euroopa supervisiooni ja coaching'u pädevusraamistikust (ECVision pädevusraamistik) ning Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu eetikajuhistest. Hoian oma töö kvaliteeti pideva enesetäiendamisega, loen erialast kirjandust, osalen täiendkoolitustel ja käin ka ise supervisioonis.

Olen varasemalt teinud tähenduslikku tööd avalikus sektoris: ministeeriumides poliitikakujundajana sotsiaalkindlustuse valdkonnas, õigusloome nõunikuna, sisekoolitajana ning Sotsiaalkindlustusametis superviisori ja coach'ina. Olen pikalt töötanud ka erasektoris.

Fakte Kati kohta:

* Olen soe ja empaatiline inimene, arengut toetav ja innustav coach.

* Olen juhi arengupartner enesearengu teekonnal ja inimeste juhtimise vastutusrikka ülesande juures.

* Mind võluvad meeskonnad, toetan meeskondade koostoimimist ja arengut, olles samal ajal ka juhile toeks.

* Spetsialist saab minuga koos leida üles oma varjatud tugevused ja astuda elus järgmisi julgeid samme.

* Minu täiendav haridus ja väljaõpe on TÜ mag. iur. ja sisekoolitaja.

Liitu Personaliuudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Personaliuudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Helen RootsPersonaliuudised.ee juhtTel: 55 988 223
Cätlin PuhkanPersonaliuudised.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700
Mirell SoaseppKonverentside programmijuhtTel: 55 565 456