• 23.10.18, 13:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti pensionäride kadunud kümnend

Paljutõotatud raha kasvatamise asemel on pensionifondid eestlaste raha hoopis kaotanud, vahendab Äripäev OECD värsket uuringut.
Eesti pensionifondide keskmine tootlus kümne aasta jooksul on OECD maade seas kehvim.
  • Eesti pensionifondide keskmine tootlus kümne aasta jooksul on OECD maade seas kehvim.
  • Foto: Andras Kralla
Nüüd on asi ametlik: OECD reastas riigid pensionite tootluse järgi ja Eesti tulemus on kurb – viimase kümne aasta jooksul on siinsete pensionifondide reaaltootlus olnud –1,3%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.11.25, 14:08
Millised võivad olla ärikliendi nähtamatud valupunktid taksoteenuses ja kuidas Forus Takso neid lahendab?
Forus Takso näeb oma kogemuse põhjal, kuidas kliendid väärtustavad üha rohkem turvalisust, puhtaid sõidukeid ning professionaalse taksojuhi olemasolu. Forusel on väga palju ärikliente, kes ootavad eelkõige läbipaistvat hinnastamist – lisatasudeta ja peidetud kuludeta. Täpselt sama oluline on kiire ja inimlik klienditugi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele