Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tööandja peab soodustama töötaja täiendavat õppimist
Tööandja ja töötaja on tavaliselt huvitatud sellest, et töötaja osaleks koolitustel ning omandaks süvateadmisi ja lisaoskusi. Paratamatult tuleb selleks aeg-ajalt töölt puududa, kuid arvestama peab ka tööandja huvide ja kehtestatud regulatsioonidega.
Sügiseti jõuab ettevõtetes kätte hetk, kus asutakse arutlema oma töötajatele mõeldud jõulukinkide üle. Kas pista pihku järjekordne logoga kruus ja ettevõtte pildiga šokolaad või korraldada hoopis pidu? Kui pidu, siis kuidas teha see nii, et kõigil oleks tore ja see oleks midagi erilist ning meeldejäävat?