• 13.06.19, 07:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Palgaralli finiš paistab

Ettevõtjaid ootab ees veel viimane aasta suurt palgarallit, pärast seda saab vähemalt Eesti Panga prognoosi kohaselt käigu välja võtta.
Tieto juht Anneli Heinsoo.
  • Tieto juht Anneli Heinsoo.
  • Foto: LIIS TREIMANN
„Järgmisel aastal hakkab palgakasv tõesti jahtuma,“ kinnitas IT-firma Tieto Estonia juht Anneli Heinsoo Eesti Panga prognoosi paikapidavust. Eesti Pank prognoosib selleks aastaks kümnendi suurimat palgatõusu, 8,1% juurde. Järgmisel ja ülejärgmisel aastal peaks see olema vastavalt 6,4% ja 5,2%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.10.25, 14:23
Mobiilne kokteilibaar Booze Mule tuleb kohale ja tõmbab sündmuse käima
Olgu tegu era- või firmapeoga, pulma või sünnipäevaga, neis kõigis on üks asi, mis jääb meelde ning muudab atmosfääri – see on kokteil. Soovist sündmusest meeldejääv teha ning klassikaks kujunenud rumm-koola segust midagi põnevamat pakkuda, sai alguse Hans Kaigase loodud mobiilse kokteiliteenuse ettevõte Booze Mule.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele