• 18.10.19, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kaubanduse parim palgamaksja kaupleb viljaga

Kaubandusfirmadest maksab kõige suuremat palka vilja vahendav CM Tallinn, kus mullu oli 12 töötaja keskmine tasu 7877 eurot kuus. Aasta varem oli keskmine brutotasu ettevõttes 6724 eurot kuus.
Kaubanduse parim palgamaksja kaupleb viljaga
  • Foto: Julia-Maria Linna
Selliseid kaubandusfirmasid, kus keskmine töötasu ületas mullu 3000 euro piiri, on kokku 18.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 13:00
Tele2 personalivaldkonna juht: uus põlvkond toob tööellu julguse, selguse ja ausa tagasiside
Kuidas kohaneda põlvkondade erinevate ootustega, hoida inimesi vaimselt tugevana ja lubada neil olla päriselt nemad ise? Saates “Minu karjäär” selgitab Tele2 personalivaldkonna juht Helena Viiroja, miks autentsus vajab piire, miks „tööpere“ võib olla eksitav mõiste ning kuidas nooremad töötajad toovad organisatsioonidesse värske tuule, mis sunnib ka juhte oma tööviisi uuendama.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele