• 19.12.19, 12:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Seitse erialaliitu ja organisatsiooni pälvisid kutse andja kvaliteedimärgi

Kutsekoda tunnustas kvaliteedimärgiga pühendunud kutse andjaid – erialaliite ja teisi kutseeksamite läbi viimise õigusega organisatsioone, kes on eeskujuks kutseoskuste hindamisel.
18. detsembril Filmimuuseumis toimunud vastuvõtul andis Kutsekoda üle kvaliteedimärgid seitsmele organisatsioonile.
  • 18. detsembril Filmimuuseumis toimunud vastuvõtul andis Kutsekoda üle kvaliteedimärgid seitsmele organisatsioonile.
  • Foto: SA Kutsekoda
Kutsekoja juhatuse liikme Katrin Keremi sõnul otsustati sel aastal tunnustada kutse andjaid, kes on kutseoskuste hindamise hästi läbi mõelnud. „Kõik tunnustatud organisatsioonid lähtuvad hindamisel kutse taotlejatest ning annavad eksami sooritanutele põhjaliku tagasiside. Samuti seistakse selle eest, et hindajad oleksid oma ala professionaalid ning tagatakse uutele hindajatele vajalik koolitus“, selgitas Kerem.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.04.26, 15:29
Kuidas ühendada inspireeriv tööpäev ja meeldejääv elamus looduses?
Sobiva sündmuspaiga leidmine, mis oleks parajas kauguses linnakärast, kuid samas hästi ligipääsetav ja kaasaegsete võimalustega, pole lihtne ülesanne. Veelgi keerulisemaks muutub see siis, kui soov on ühendada seminar või koolitus millegi meeldejäävaga – näiteks looduses liikumise, ühiste tegevuste ja kvaliteetajaga. Selline koht on aga täitsa olemas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele