Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Huvi tööpakkumise vastu kaob, kui ei mainita mitterahalisi hüvesid

Kolmandik Kanada töötajatest kaotab huvi tööpakkumise vastu, kui ettevõte ei maini pakkumises mitterahalisi hüvesid. Millised on aga Ameerika Ühendriikide kõige ohtlikumad ametid jaekaubanduses?
Huvi tööpakkumise vastu kaob, kui ei mainita mitterahalisi hüvesid
  • Foto: Unsplash

KANADA

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.05.26, 15:23
Forus Takso esindusautoteenus koos isikliku juhiga on kättesaadav ööpäevaringselt
Esindusautoteenus ehk transfeer tähendab, et ärikülalist ootab lennujaama saabumisväravas isiklik autojuht, kes viib ta hotelli või on kogu visiidi vältel esindusliku Mercedesega tema käsutuses. Teenust kasutatakse ka ettevõtte juhtide sõitudeks teise linna koosolekutele, delegatsioonide transpordiks väikebussidega, riigivisiitide protokollisõitudeks ning pidulikel puhkudel, näiteks pulmaautona.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele