• 19.03.20, 09:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Töötukassa toetuse saamine sõltub kolmest kriteeriumist

Töötukassa juht Meelis Paavel ütles eilse „Aktuaalse kaamera“ otsestuudios, et töötukassa eraldab reserevidest töötajatele ja tööandjatele mõeldud leevendusmeetmena 250 miljonit eurot.
Töötukassa juht Meelis Paavel
  • Töötukassa juht Meelis Paavel
  • Foto: Raul Mee
Paavel ütles „Aktuaalse kaamera“ otse-eetris antud intervjuus, et abimeedet saavad taotleda kõik ettevõtted ja seda saab kasutada kõigi töötajate palkade tasumisel. Samas peavad Paaveli sõnul ettevõtted läbima kolme kriteeriumi põhise sõelumise. Kui ettevõte vastab kolmest alljärgnevast kriteeriumist kahele, saab ta abi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.10.25, 14:23
Mobiilne kokteilibaar Booze Mule tuleb kohale ja tõmbab sündmuse käima
Olgu tegu era- või firmapeoga, pulma või sünnipäevaga, neis kõigis on üks asi, mis jääb meelde ning muudab atmosfääri – see on kokteil. Soovist sündmusest meeldejääv teha ning klassikaks kujunenud rumm-koola segust midagi põnevamat pakkuda, sai alguse Hans Kaigase loodud mobiilse kokteiliteenuse ettevõte Booze Mule.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele