• 19.03.20, 16:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kiik töötukassa abirahast: 250 miljonit läheb pakiliste murede lahendamiseks

Töötukassa 250 miljoni eurone abipakett aitab lahendada esimesed suured mured, ütles sotsiaalminister Tanel Kiik valitsuse pressikonverentsil.
Sotsiaalminister Tanel Kiik valitsuse pressikonverentsil
  • Sotsiaalminister Tanel Kiik valitsuse pressikonverentsil
  • Foto: Liis Treimann
„Arutelud jätkuvad. Töötukassa nõukogus kulus juba selle konkreetse meetme suhtes lõplike otsusteni jõudmiseks kümme tundi. Otsustasime, et anname alguses sõnumi välja neile inimestele ja ettevõtetele, kelle puhul me ei räägi paarinädalasest raskusest, vaid kahest kuust või rohkemast,“ ütles sotsiaalminister Kiik.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.26, 11:00
Tiimiürituste loogika muutub: ettevõtted otsivad üha enam keskkonda, kus inimesed päriselt suhtleksid
Ettevõtete tiimiüritused liiguvad järjest kaugemale klassikalisest seminaripäevast, kus hommikust õhtuni täidetud ajakava jätab inimestele vähe ruumi omavaheliseks suhtluseks. Saates “Lõunapaus” räägitakse, miks otsivad ettevõtted üha enam paikasid, kus keskkond ise aitaks inimesed töörežiimist välja tuua ning looks võimaluse rahulikumaks ja sisulisemaks koosolemiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele