• 11.06.20, 12:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti parim praktikakoht on Magnetic MRO

Eesti Tööandjate Keskliidu konkursi „Parim praktikakoht 2020“ võitis Magnetic MRO AS. Peavõidu tõi ettevõttele läbimõeldud praktika korraldamine ja panustamine vajalike erialade õppekavade arendamisse.
Eesti Tööandjate Keskliidu tegevjuht Arto Aas, Magnetic MRO juht Risto Mäeots, haridus- ja teadusminister Mailis Reps
  • Eesti Tööandjate Keskliidu tegevjuht Arto Aas, Magnetic MRO juht Risto Mäeots, haridus- ja teadusminister Mailis Reps
  • Foto: ARON URB
Magnetic MRO pakub kaasaegset täishooldusteenust lennundusettevõtetele üle kogu maailma. Ettevõtte esitas konkursile Eesti Lennuakadeemia, kelle jaoks Magnetic MRO on oluline praktikabaas ja hinnatud koostööpartner.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.03.26, 16:10
Ettevõtte väärtused ei peaks jääma seinale rippuma, vaid kajastuma tiimi tegudes
Ettevõtte väärtused ei peaks olema midagi sellist, mis ripuvad kenasti kujundatud plakatil kontori seinal ning millest tööle rutates mööda kõnnitakse, vaid sõnad, mis päriselt kannavad ning millest lähtutakse igapäevaseid otsuseid tehes. Sama lugu on tiimisündmusega – need saavad olla strateegiliseks tööriistaks organisatsioonikultuuri kujundamisel, mitte järjekordsed üritused, mille järele personalijuhi kalendris “tehtud” saab märkida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele