• 28.07.20, 09:47

EKRE saadik: võõrtööjõuta me läbi ei saa

Riigikogu maaelukomisjoni liige Merry Aart, kes kuulub hiljuti Eestisse Ukraina hooajatöölisi toonud erilennu suhtes kõva kriitikat teinud EKREsse, tunnistas Äripäeva raadio saates „Kuum tool”, et võõrtööjõuta Eesti põllumajandus toime ei tule.
Riigikogu liige Merry Aart põllumeeste mullusel meeleavaldusel Toompeal.
  • Riigikogu liige Merry Aart põllumeeste mullusel meeleavaldusel Toompeal.
  • Foto: Andras Kralla
Saatejuhi küsimusele, millisena näete välistööjõu rolli ja osakaalu Eesti põllumajanduses lähematel aastatel, vastas Aart: „Ilma võõrtööjõuta me hakkama päris ei saa. Aga ma olen küll seda meelt, et me peame rõhuma hooajatöölistele ja need hooajatöölised peavad väga selgete kriteeriumitega olema ja riigi kontrolli all.”

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.25, 12:07
Tark tööajaarvestus loob korra majja
„Kui tööaega registreeritakse seadmete abil, siis kaob ära üks inimlik faktor – soov aega omakasu eesmärgil painutada,” selgitab kassa-, läbipääsu-, töö- ja tööajaarvestuse süsteemide arendaja Ektaco konsultant Marko Kizant. „Kui inimene teab, et iga minut fikseeritakse, kaob tal motivatsioon süsteemiga mängida. See tekitab distsipliini, sest kõik teavad, et töötatakse samadel alustel.”

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele