Neljandik Eesti inimestest on viimase aasta jooksul käinud haigena tööl, sest pelgavad sissetuleku vähenemist ega soovi kolleege tööl hätta jätta, selgub Seesami värskest uuringust.
60 protsenti vastanutest tõdesid, et ei saa sissetuleku vähenemise tõttu haiguslehte võtta.
  • 60 protsenti vastanutest tõdesid, et ei saa sissetuleku vähenemise tõttu haiguslehte võtta.
  • Foto: Pexels
Kõige rohkem käisid viimase aasta jooksul haigena tööl ettevõtjad ja Ida-Virumaal elavad inimesed. Haigeks jäädes hoiavad kõige eeskujulikumalt töölt eemale pensioniealised inimesed.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 16:12
Ajakulu väheneb: Go Busi uus tellimiskeskkond võimaldab bussi broneerida minutitega
Go Bus võttis kasutusele uue digitaalse bussitellimise keskkonna, kus klient saab pärast reisiandmete sisestamist kohe ülevaate saadaolevatest bussidest ja esialgsest hinnast. Nii saab transpordi planeerimisega kiiresti edasi liikuda hinnapakkumist ootamata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele