Välislähetuse päevaraha maksuvabad piirmäärad on kiire hinnatõusu tõttu ajale jalgu jäänud ja vajavad seetõttu muutmist, leiavad ettevõtlusorganisatsioonid.

- Eesti Tööandjate Keskliidu tegevjuht Arto Aas.
- Foto: Raul Mee
Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Ehitusettevõtjate Liit saatsid täna uue valitsuse loojatele ja erakondade juhtidele ettepaneku uuendada välislähetuse päevaraha maksuvaba piirmäära regulatsiooni, mis on püsinud muutumatuna juba 2016. aastast.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kohtla-Järvel asuv TNC-Components on üks suurimaid mööblikomponentide, köögi- ja vannitoamööbli ning garderoobide tootjaid Eestis. Selles, et üle 20 aasta tegutsenud ettevõte saaks usinalt kasvada ja areneda, on oma roll ka töötukassa Ida-Virumaa osakonnal. Just nende abil leitud inimestega on tänaseks täidetud suurem osa töökohtadest, mida on ettevõttes ühtekokku 115.