Eesti ärihaldusteenuseid pakkuv startup Xolo teatas, et koondab 24 inimest ja vähendab kulusid, et kasumisse jõuda.
Xolo tegevjuhi Mikko Teerenhovi sõnul oli meeskonna vähendamine raske, aga vajalik otsus.
  • Xolo tegevjuhi Mikko Teerenhovi sõnul oli meeskonna vähendamine raske, aga vajalik otsus.
  • Foto: Jassu Hertsmann
Xolo tegevjuht Mikko Teerenhovi ütles pressiteate vahendusel, et tänases majandusolukorras on seatud uueks eesmärgiks jõuda kasumilävele ja saavutada sõltumatus välisrahastusest. "Tahame ettevõtet arendada sõltumata täiendavate investeeringute kaasamisest. See nõuab kahjuks ka raskeid otsuseid meie meeskonna struktuuris,” ütles Teerenhovi teate vahendusel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 16:12
Ajakulu väheneb: Go Busi uus tellimiskeskkond võimaldab bussi broneerida minutitega
Go Bus võttis kasutusele uue digitaalse bussitellimise keskkonna, kus klient saab pärast reisiandmete sisestamist kohe ülevaate saadaolevatest bussidest ja esialgsest hinnast. Nii saab transpordi planeerimisega kiiresti edasi liikuda hinnapakkumist ootamata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele