EAS-i organisatsioonikultuuri ja inimeste arendamisele pühendunud Aet Purk on suurema osa oma elust andnud inimestele. Aastatepikkune töö koolitajana ja müügimeeskonna juhina on õpetanud talle, kuidas liita tervikuks numbrid ning inimesed.
Pärast ülikooli lõpetamist töötas Aet neli aastat Majanduse Instituudis. „Olin ametis osakonnas, mis uuris meie toonast, veel tärkavat ettevõtlust,” alustab ta sõbraliku naeratusega. „Sõitsime mööda Eestit ringi ja küsitlesime esimesi ettevõtjaid. Meenub, et täitsin kaustikus tabeleid, märkides üles ettevõtete tegevusalasid. Vahvlite küpsetamine või siis kaupluse pidamine,” meenuvad talle toonased populaarsed tegevusalad.ui Aet keskkooli lõpus eriala valima asus, ei tulnud tal kaua pead murda – Tehnikaülikooli majandusteaduskond näis tol hetkel õigeim suund. „Hilisem elu on näidanud, et valik oli õige – majandusharidusest on kõigi minu ametikohtade puhul olnud väga palju kasu, see on justkui mingi kindel vundament, millele olen kõik ülejäänu üles ehitanud,” leiab ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Firmakingitused on olulised tööriistad, mis aitavad tugevdada ettevõtte töötajate motivatsiooni, lojaalsust ja üldist töökultuuri. Personalijuhil, kes vastutab töötajate heaolu ja ettevõtte kultuuri kujundamise eest, on tihti otsustav roll nende kingituste valimisel. Sobivate firmakingituste valik on personalijuhi töö üks olulisi tahke, mis aitab edendada nii töötajate rahulolu kui ka ettevõtte väärtuste kandmist.