• 13.01.20, 06:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hea juht on õnneasi

Elame muutuste keskel, meid ümbritsevad uued ärimudelid, ebamugavustsoon on argipäev. Läbipõlemine.
FCR Media OÜ tegevjuht ja coach Kristiina Tukk.
  • FCR Media OÜ tegevjuht ja coach Kristiina Tukk.
  • Foto: kaupo kikkas
Eesti ülikoolidega koostööd tehes olen märganud, et juhtimise õppeprogrammides ei ole pööratud suurt tähelepanu enese- ja inimeste juhtimisele. See paneb mõtlema – õpime juhtima protsesse, ärimudeleid, müüki ja turundust, organisatsioone. Aga kõige olulisem – psühholoogia ja inimsuhted – on puudu. Alles hiljuti on hakatud küsima, miks see nii on ja äkki on midagi puudu?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.02.26, 15:54
Forus Takso pakub ettevõtetele sõidulahendusi, millega Bolt ja Uber ei suuda konkureerida
Ettevõtete sõiduvajaduste katmiseks on ametiautod liiga kulukad ning pelgalt äpipõhine taksoteenus on piiratud võimalustega. Forus Takso pakub kolmandat teed – paindlikku hübriidlahendust, mis võimaldab töötajatel ja külalistel kasutada taksot nii telefonis kui äpis, nii eeltellimusega kui ka tänavalt autosse istudes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele