• 31.03.20, 12:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Töövaidluskomisjoni istungid aprillis

Tööinspektsioon otsib võimalusi, kuidas aprillis töövaidluskomisjoni istungid jätkuda saaksid nii, et järgitud oleks kehtestatud nõudeid ja istungil osalejate tervise ohutus oleks tagatud. Testitakse ka võimalusi, kas istungeid oleks võimalik teha videosilla vahendusel.
Töövaidluskomisjoni istungid aprillis
  • Foto: Picjumbo
Aprillis toimuvad töövaidluskomisjoni istungid juhul, kui seda saab turvaliselt läbi viia. Töövaidluskomisjon annab kõigile osalistele teada, kas istung toimub või lükatakse see edasi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.03.26, 16:10
Ettevõtte väärtused ei peaks jääma seinale rippuma, vaid kajastuma tiimi tegudes
Ettevõtte väärtused ei peaks olema midagi sellist, mis ripuvad kenasti kujundatud plakatil kontori seinal ning millest tööle rutates mööda kõnnitakse, vaid sõnad, mis päriselt kannavad ning millest lähtutakse igapäevaseid otsuseid tehes. Sama lugu on tiimisündmusega – need saavad olla strateegiliseks tööriistaks organisatsioonikultuuri kujundamisel, mitte järjekordsed üritused, mille järele personalijuhi kalendris “tehtud” saab märkida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele