• 29.05.20, 12:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Töökoht uues normaalsuses ehk kuidas teha nii, et töö igal pool sujuks?

Märtsikuus tegime kõik kollektiivselt läbi kiirkorras ellujäämiskursused füüsilisest ruumist digitaalsesse kolimisel. Väga suures piires kehtis vanasõna, et kui jõud on taga, lendab ka kana mesipuusse – ehk elasime üle ja kannatasime ära! Aga kaugtöö ei pea kaugeltki olema kannatamine ja just nüüd on õige aeg läbi mõelda, kuidas seda kõike päriselt tegema peaks. Ükskõik, kas vaimselt teiseks laineks valmistudes või selleks, et tööd ja isiklikku elu edaspidi märkimisväärselt paremini lõimida.
Elisa telekommiteenuste valdkonna juht Mailiis Ploomann
  • Elisa telekommiteenuste valdkonna juht Mailiis Ploomann
  • Foto: Raul Mee
Mõtle läbi, millised töövahendeid sa vajad

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.01.26, 14:22
Hea firmakingitus ei rända prügikasti, vaid jääb päriselt kasutusse
Rääkides vastutustundlikust tööandjast, ei saa mööda vaadata sellest, milliseid firmakingitusi ettevõttes tehakse. Jätkusuutlikkus ei alga ökomärgisest, vaid küsimusest, kas tehtaval kingitusel on peale selle üleandmist ka päriselt mõte ning otstarve. Sahtlisse jääv ese on raiskamine ning siin ei mängi rolli see, kas toode on valmistatud orgaanilisest puuvillast, taaskasutatud materjalist või bambusest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele