Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Alla 10% töötajatest suhtuvad muutustesse positiivselt

Uuringud näitavad, et neid töötajaid, kes tervitavad muutusi positiivselt, on väga väike protsent, vaid 5-10% kõigist töötajatest. Enamik inimesi reageerib muutustele esmajoones negatiivselt. See on seotud töökeskkonna turvalisusega – muutused vähendavad turvatunnet, samal ajal kui tuttavad olud mõjuvad turvatundele positiivselt.
Eesti Energia väärtusloome juht Sten Argos
  • Eesti Energia väärtusloome juht Sten Argos
  • Foto: Raul Mee
Sedasi ütles EBSi juhtimise õppejõud ja globaalse telemeditsiini platvormi Viveo Health partnersuhete juht Ester Eomois EBSi Majandusstuudios, kus ta arutles koos Eesti Energia uue väärtusloome juhi Sten Argosega teemal „Kriisist tulenevate muutuste juhtimine“.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.26, 11:00
Tiimiürituste loogika muutub: ettevõtted otsivad üha enam keskkonda, kus inimesed päriselt suhtleksid
Ettevõtete tiimiüritused liiguvad järjest kaugemale klassikalisest seminaripäevast, kus hommikust õhtuni täidetud ajakava jätab inimestele vähe ruumi omavaheliseks suhtluseks. Saates “Lõunapaus” räägitakse, miks otsivad ettevõtted üha enam paikasid, kus keskkond ise aitaks inimesed töörežiimist välja tuua ning looks võimaluse rahulikumaks ja sisulisemaks koosolemiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele