• 07.07.20, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Intervjuu: tervisekindlustus kui väärtuspakkumise uus osa?

Viimasel ajal ja suuresti koroonaviiruse leviku taustal on palju hakatud rääkima sellest, et tööandja väärtuspakkumises tõuseb aina rohkem esile töötajate tervis ja selle kindlustamine. Mis see on ja kui palju või vähe seda kasutatakse? Kuidas asjaga algust teha?
Intervjuu: tervisekindlustus kui väärtuspakkumise uus osa?
  • Foto: Unsplash
Neil teemadel avaldas arvamust IIZI kindlustusmaakler Ingrid Siska-Mölder.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.04.26, 15:29
Kuidas ühendada inspireeriv tööpäev ja meeldejääv elamus looduses?
Sobiva sündmuspaiga leidmine, mis oleks parajas kauguses linnakärast, kuid samas hästi ligipääsetav ja kaasaegsete võimalustega, pole lihtne ülesanne. Veelgi keerulisemaks muutub see siis, kui soov on ühendada seminar või koolitus millegi meeldejäävaga – näiteks looduses liikumise, ühiste tegevuste ja kvaliteetajaga. Selline koht on aga täitsa olemas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele