• 13.08.20, 07:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuidas tööl pärast puhkustelt naasmist viiruste levikut ennetada?

Lugeja küsimusele töötajate tervise hoidmise kohta vastab Rein Reisberg, Tööinspektsiooni töökeskkonna konsultant.
Kuidas tööl pärast puhkustelt naasmist viiruste levikut ennetada?
  • Foto: Unsplash
Meie ettevõttes hakkavad suvepuhkused läbi saama ja üha rohkem kolleege tuleb tööle tagasi. Teada on, et koroonaoht pole sugugi möödas ja iga päev tulevad teated uutest haigestunutest. Millele peaksin tööandjana tähelepanu pöörama, et töötajate tervist tööl hoida?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.11.25, 14:42
Ergonoomilised soovitused, mis aitavad su töötajal kauem tervena püsida
Tänapäeval on üks suurimaid väljakutseid tööandjana see, kuidas hoida töötajad terved, motiveeritud ja produktiivsed. Ergonoomiline töökeskkond ei ole enam lihtsalt mugavus vaid strateegiline investeering, mis vähendab tööga kaasnevaid terviseriske ning parandab ettevõtte tulemuslikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele