• 20.10.20, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kui küberteadlik on sinu töötaja?

Mida saab ettevõte teha selleks, et töötajate seas küberohte paremini teadvustada? Kuidas suurendada teadlikkust õngitsuskirjade leviku ja andmelekete kohta? Neist asjust rääkis lähemalt Elisa infoturbejuht Mai Kraft.
Elisa infoturbejuht Mai Kraft
  • Elisa infoturbejuht Mai Kraft
  • Foto: Jake Farra

Soovitused paremaks küberhügieeniks

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.10.25, 14:23
Mobiilne kokteilibaar Booze Mule tuleb kohale ja tõmbab sündmuse käima
Olgu tegu era- või firmapeoga, pulma või sünnipäevaga, neis kõigis on üks asi, mis jääb meelde ning muudab atmosfääri – see on kokteil. Soovist sündmusest meeldejääv teha ning klassikaks kujunenud rumm-koola segust midagi põnevamat pakkuda, sai alguse Hans Kaigase loodud mobiilse kokteiliteenuse ettevõte Booze Mule.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele