Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kodukontorisse siirdumise ABC tööandjale

Peate saatma oma töötajad kiirelt kaugtööle? Kaugtöö tegemiseks tuleb sõlmida kokkulepe, mida eeldab seadus1, ent on mõistetav, et kiirete otsuste langetamisel ei pruugi kõik eeltoodud seaduse nõuded kohe täidetud olla. Ühest küljest tuleb tagada, et töö saaks tehtud, ent samas tuleb veenduda selles, et inimestel oleksid töötamiseks ka mõistlikud tingimused. Alustada tuleks teavitamisest, milles tehakse ettepanek siirduda kaugtööle.
Kodukontorisse siirdumise ABC tööandjale
  • Foto: Unsplash
Asjatundjad soovitavad tegutseda sellises järjekorras.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.05.26, 15:23
Forus Takso esindusautoteenus koos isikliku juhiga on kättesaadav ööpäevaringselt
Esindusautoteenus ehk transfeer tähendab, et ärikülalist ootab lennujaama saabumisväravas isiklik autojuht, kes viib ta hotelli või on kogu visiidi vältel esindusliku Mercedesega tema käsutuses. Teenust kasutatakse ka ettevõtte juhtide sõitudeks teise linna koosolekutele, delegatsioonide transpordiks väikebussidega, riigivisiitide protokollisõitudeks ning pidulikel puhkudel, näiteks pulmaautona.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele