Iga kolmas Austraalia töötaja kavatseb pandeemiajärgsele ajale mõeldes uurida uusi karjäärivõimalusi, kuid sama suur hulk töötajatest eeldab sel aastal ka tihedamat konkurentsi tööturul, selgub hiljutisest uurimusest.
Tulemustest selgus, et 33% küsitletutest plaanib otsida uut töökohta, 36% eeldab, et konkurents töökohtade pärast suureneb, ning 30% kardab, et väljavaated uus töökoht leida muutuvad kehvemaks. Tööotsijate kindlustunnet ei kõiguta ainult üldine majanduslik olukord. Neljandik tööotsijatest peab takistuseks eneses kahtlemist ja vähest enesekindlust. Mõnikord vähendab kindlustunnet kandideerimise protsessiga kaasnev stress ja pingutus (33%) ning see mõjub halvasti vaimsele heaolule (64%).
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kui töö viib inimesed iga päev kontoris kokku, siis on keskkonnavahetus see, mis aitab lauale tuua uued ideed ja energia. Pärnu ning Pärnumaa on selleks õige koht – see on piisavalt kompaktne, et oleks lihtne liikuda, kuid argirutiinist eemaldumiseks siiski värske ja erinev.