Ainult tellijatele
Autor: Meeli Miidla-Vanatalu • 10. mai 2022
Ainult tellijatele

KKK: osalise töövõimega töötaja põhipuhkus

Osalise töövõimega inimene soovib vahetada töökohta. Kas on vahet, millal ta põhipuhkust kasutab ehk kas puhkusearvestus käib tööandjapõhiselt?
Meeli Miidla-Vanatalu, tööinspektsiooni peadirektori asetäitja.
Autor: Annela Samuel

Põhipuhkuse arvestus toimub ikka iga tööandja juures eraldi ehk tööandjapõhiselt. Osalise töövõimega töötajale puhkuse andmist reguleerib töölepingu seaduse (TLS) § 57. Selle paragrahvi järgi eeldatakse, et töövõimetoetuse seaduse alusel tuvastatud osalise või puuduva töövõimega töötaja iga-aastane põhipuhkus on 35 kalendripäeva.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Personaliuudised.ee toetajad:
Helen RootsPersonaliuudised.ee juhtTel: 55 988 223
Helle-Mai LambingPersonaliuudised.ee toimetajaTel:
Cätlin PuhkanPersonaliuudised.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700
Liina AruKonverentside programmijuhtTel: 5559 1230