Eesti riigi suurima IT-maja, siseministeeriumi IT-keskuse ehk SMITi uus juht on töötanud aastakümneid siinsetes IKT-ettevõtetes juhipositsioonidel.
Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuses (SMIT) töötab pea 400 inimest.
  • Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuses (SMIT) töötab pea 400 inimest.
  • Foto: Andres Haabu
"Otsisime SMITile peadirektorit, kes oleks ise valdkonnaga hästi kursis ja kellel oleks samas ka hea juhtimisalane kogemus," selgitas juhikonkursi korraldanud siseministeeriumi kantsler Tarmo Miilits.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 16:12
Ajakulu väheneb: Go Busi uus tellimiskeskkond võimaldab bussi broneerida minutitega
Go Bus võttis kasutusele uue digitaalse bussitellimise keskkonna, kus klient saab pärast reisiandmete sisestamist kohe ülevaate saadaolevatest bussidest ja esialgsest hinnast. Nii saab transpordi planeerimisega kiiresti edasi liikuda hinnapakkumist ootamata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele