Sageli öeldakse, et tööohutus on tüütu ja igav valdkond. Mina vaidlen valjul häälel vastu. Ohutuse tõhusaks juurutamiseks on vaja olla uudishimulik ning omada mitmekülgseid teadmisi ja oskusi. Pelgalt õigusaktides sõrmega järje ajamine ei vii kuigi kaugele – see võibki olla igav ja lausa kurnav.
Kuidas teha tööohutus huvitavaks?
  • Foto: Pixabay
Töötervishoiu ja tööohutuse treffil olen olnud kaaskorraldaja juba 11 aastat. See toimub iga aasta jaanuarikuu viimase nädala kolmapäeval. Toome tööohutuse valdkonna vastutajate ette 18 teemat koos messiga, et näidata valdkonna laia profiili. Igal aastal saame tagasisidet selle kohta, et tööohutuse valdkond on nii põnev.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.05.26, 16:05
Pärnu mitu nägu: mastaapsest konverentsist privaatse ajurünnakuni liivarannal
Kui töö viib inimesed iga päev kontoris kokku, siis on keskkonnavahetus see, mis aitab lauale tuua uued ideed ja energia. Pärnu ning Pärnumaa on selleks õige koht – see on piisavalt kompaktne, et oleks lihtne liikuda, kuid argirutiinist eemaldumiseks siiski värske ja erinev.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele