Tänapäeva ühiskonnas muutuvad soorollide piirid üha hägusemaks ja väga paljud naised tõestavad end edukalt positsioonidel, mis võisid veel mõni aasta tagasi tunduda vaid meeste pärusmaana. Siiski on pikk maa minna, et kohates autotöökojas, tarkvaraarenduses või robootikaettevõttes naistöötajat, kulm üllatusest ei kerkiks. Oma teekonda „meeste maailmas” jagavad automaalri abi Liis Leidma ning tarkvara- ja simulatsiooniarendaja Karmen Silde.
Liis Leidma: Tänaseks pigem ei ole enam meeste ja naiste ameteid ning mõlema soo esindajad saavad teha kõiki töid, mida soovivad.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.