• 11.05.23, 14:15

Eesti iduettevõtete töötajate arv läheneb 10 000 inimesele

Startup Estonia ning maksu- ja tolliameti andmetel töötas Eesti iduettevõtetes aasta esimese kvartali lõpu seisuga 9970 inimest, töötajate arv kasvas võrreldes möödunud aasta esimese kvartaliga 9% võrra.
Startup Estonia juht Eve Peeterson.
  • Startup Estonia juht Eve Peeterson.
  • Foto: Erakogu
Kolmandik Eesti idusektori töötajatest on hõivatud finantstehnoloogia valdkonnas tegutsevates iduettevõtetes, kus esimese kvartali lõpu seisuga töötas 3010 inimest. Võrreldes mullu sama ajaga on töökohtade arv valdkonnas kasvanud 26% võrra.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 13:00
Tele2 personalivaldkonna juht: uus põlvkond toob tööellu julguse, selguse ja ausa tagasiside
Kuidas kohaneda põlvkondade erinevate ootustega, hoida inimesi vaimselt tugevana ja lubada neil olla päriselt nemad ise? Saates “Minu karjäär” selgitab Tele2 personalivaldkonna juht Helena Viiroja, miks autentsus vajab piire, miks „tööpere“ võib olla eksitav mõiste ning kuidas nooremad töötajad toovad organisatsioonidesse värske tuule, mis sunnib ka juhte oma tööviisi uuendama.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele