• 28.09.23, 11:20

Tööturuteenused ja -toetused koondatakse ühtseks tervikuks

Valitsus kinnitas tänasel istungil tööhõive programmi aastateks 2024–2029, mis võimaldab töötukassal osutada tööturuteenuseid järgmisel viiel aastal.
Majandus- ja infotehnoloogiaminister Tiit Riisalo.
  • Majandus- ja infotehnoloogiaminister Tiit Riisalo.
  • Foto: Andras Kralla
Uus tööhõiveprogramm hõlmab kõiki tööturuteenuseid ja -toetusi, luues tervikliku ülevaate toest, mida töötukassa pakub. Koolitusraha täpsema suunamisega paraneb ka tööturul vajalike oskuste arendamine, edastab majandus- ja kommunikatsiooniministeerium.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.25, 15:11
Kümme aastat koostööd ja üle saja töökoha: töötukassa aitab Ida-Virumaal tegutseval TNC-Componentsil kasvada
Kohtla-Järvel asuv TNC-Components on üks suurimaid mööblikomponentide, köögi- ja vannitoamööbli ning garderoobide tootjaid Eestis. Selles, et üle 20 aasta tegutsenud ettevõte saaks usinalt kasvada ja areneda, on oma roll ka töötukassa Ida-Virumaa osakonnal. Just nende abil leitud inimestega on tänaseks täidetud suurem osa töökohtadest, mida on ettevõttes ühtekokku 115.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele