• 16.11.23, 15:45

Kaablitootja koondab paarkümmend inimest, kes ei taha uude tehasesse tulla

Soomlastele kuuluv kaablite ja köidiste tootja Reimax Electronics koondab Eestis paarkümmend inimest, kes ei soovi senise Lasnamäe tehase asemel hoopis Saue valda uude tehassesse tööle käima hakata.
Tegevjuht Urmo Sisaski sõnul on Reimax Electronicsi äri tänase seisuga laienemas, eriti uute klientide, turgude, natuke ka teenuste näol.
  • Tegevjuht Urmo Sisaski sõnul on Reimax Electronicsi äri tänase seisuga laienemas, eriti uute klientide, turgude, natuke ka teenuste näol.
  • Foto: Raul Mee
Seni Lasnamäe linnaosas Suur-Sõjamäel ning Mustamäel tegutsenud tööstusettevõte kolib jaanuarist Hüüru külla Allika tööstusparki. Sinna ehitas Harju Elekter 6,5 miljoniga neile uue tootmishoone.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 12:54
Kuidas kasvatada ettevõtte nooremarendajad vanemarendajateks?
Eesti IT-sektor seisab silmitsi paradoksiga: vabu töökohti ja nõudlust on küllaga, kuid sobivate oskustega spetsialiste napib. SA Kutsekoja prognoosid näitavad, et aastaks 2027 vajab Eesti IT-sektor juurde 33 000 inimest. Samas pole küsimus ainult kvantiteedis – tööandjad ootavad tänapäeval enamat kui lihtsalt tehnilisi oskusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele