• 06.09.19, 08:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Suvi läbi, sügis käes! Kuidas edasi? Ikka kergemalt ja positiivsemalt

Suur suvi hakkab läbi saama, puhkus hakkab lõppema ja ees ootab üheksa kuud töötegemist. Mõne jaoks on see suurepärane uudis, sest suvine uimerdav Eestimaa on taas üles ärkamas, mistõttu tunnevad usinamad, et on hea võimalus jällegi millegi tõsisemaga tegeleda.
Suvi läbi, sügis käes! Kuidas edasi? Ikka kergemalt ja positiivsemalt
  • Foto: Pixabay
Küll on aga selliste inimeste kõrval ka väga palju neid (usutavasti isegi rohkem), kes saabuva sügise suhtes nina krimpsu tõmbavad ja järgmist kevadet ootama jäävad.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.01.26, 14:22
Hea firmakingitus ei rända prügikasti, vaid jääb päriselt kasutusse
Rääkides vastutustundlikust tööandjast, ei saa mööda vaadata sellest, milliseid firmakingitusi ettevõttes tehakse. Jätkusuutlikkus ei alga ökomärgisest, vaid küsimusest, kas tehtaval kingitusel on peale selle üleandmist ka päriselt mõte ning otstarve. Sahtlisse jääv ese on raiskamine ning siin ei mängi rolli see, kas toode on valmistatud orgaanilisest puuvillast, taaskasutatud materjalist või bambusest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele