Väga suur takistus tänapäeval peitub inimeste loodud ütluses „mul ei ole aega“. See on müüt, mida inimesed ise kogu aeg toidavad, rääkis coach ja superviisor Allan Kaljakin.

- Coach Allan Kaljakin Teeninduskonverentsil. Foto: Marko Mumm/Meediafoto
Kaljakini sõnul on niisugune ütlus vale. „Ma väidan siiski, et aega on küll, tervelt 24 tundi,“ rääkis ta. Tema sõnul teevad aga inimesed ühes päevas palju niisuguseid tegevusi, mis pikas perspektiivis ei vii mitte kuhugi.
Seekordne saade "Lavajutud" on lindistatud tänavu aprilli lõpus toimunud Teeninduskonverentsil. Saates kuulete superviisorit ja coach'i Allan Kaljakinit.
Ta jagab nippe selle kohta, kuidas teha tõhusaid tööpause, ja õpetab, kuidas inimene saab olla iseenda arengu-coach.
Kuula siit:
Coach kummutab müüdi, mida inimesed kogu aeg toidavad
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Muutuvas maailmas on olenemata erialast üha olulisem olla meeldiv, meeldejääv ja mõjuv sõnumite esitaja. Hea uudis – suhtlusoskuseid saab arendada!