Pole mingi saladus, et töölt puudumine on suur kulu eriti väikestele ettevõtetele. Kehvas vormis töötaja kohalolek võib olla ettevõttele veelgi suurem kulu.
Töötajad, kes ilmuvad kohale, aga ei tööta haiguse või muude tervislike tegurite tõttu täiel määral, lähevad tööandjatele järjest kallimaks maksma. Ühest uurimusest selgus, et kui töötaja võtab aastas keskmiselt neli haiguspäeva, koguneb tööl olles kaotatud aega (kui ollakse kohal, aga ei töötata tulemuslikult) kokku jahmatav 57,5 päeva aastas töötaja kohta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Go Bus võttis kasutusele uue digitaalse bussitellimise keskkonna, kus klient saab pärast reisiandmete sisestamist kohe ülevaate saadaolevatest bussidest ja esialgsest hinnast. Nii saab transpordi planeerimisega kiiresti edasi liikuda hinnapakkumist ootamata.